bonnet

Psy a kone boli od mladého veku mojou srdcovou záležitosťou. Moje hobby sa stalo mojou profesiou.  Žijem aktívnym kynologickým životom, zúčastňujem sa súťaží, výstav a rôznych akcií spojených so zvieratami.

Hotel pre psov v Nitre

Ponúkame vám možnosť postarať sa o psíka počas  dovolenky, pracovnej vyťaženosti, či z iných dôvodov. Spokojnosť vášho psa je pre nás prioritou. Ak potrebujete  krátkodobo, či dlhodobo  umiestniť vášho psíka, tak neváhajte a kontaktujte nás na jana@topdog.sk, alebo zavolajte 0907 208 458

Psia škôlka

Je vhodná pre ľudí, ktorí sú celý deň v práci a nemajú toľko času pre svojho psíka, koľko by potreboval. Váš psík sa vybehá spolu s ostatnými psími kamošmi  a poobede, keď po neho prídete, je spokojný a vy tiež. Škôlka je vhodná i pre šteniatka, ktoré sú celý deň osamote nešťastné a veľakrát doma potrhajú a zničia, čo sa dá.

Salón

Doprajte svojmu psíkovi relax v novovytvorenom salóne. Srsť psa chráni celoročne pred vonkajšími vplyvmi počasia a preto je veľmi dôležité ju pravidelne udržovať v zdravej kondícii. Pracujeme s kvalitnou kozmetikou a prípravkami v príjemnom prostredí. 

Výcvik psov

Základná poslušnosť psov (chôdza pri nohe, sadni, ľahni, ku mne, zostaň,…), každý pes by mal ovládať základné povely, ktoré sú nevyhnutné pre jeho bezpečie i pre bezpečie vášho okolia. Pokiaľ nemáte čas, prípadne skúsenosti naučiť psíka základným povelom, obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme. Výcvik pre pokročilých (chôdza pri nohe, odloženie za pochodu, aport, štekanie na povel, odnaúčanie zlozvykov, socializácia šteniat, príprava psa na výstavu,…). Poľovná upotrebiteľnosť stavačov ( príprava + absolvovanie jesenných skúšok stavačov podľa skúšobného poriadku SPZ).

Chovateľská stanica Farmala

Chovateľská stanica Farmala bola oficiálne zaregistrovaná 19.12.2013 pod číslom FCI 246/13. Našou snahou je a bude ponúknuť  TOP kvalitné šteniatka po kvalitných a úspešných rodičoch.  Šteniatka od nás odchádzajú po dosiahnutí minimálne 50 dní života, zaočkované, začipované, s pet passom, s preukazom pôvodu, s balíčkom kvalitných granúl, hračkou, obojčekom. Samozrejme nový majiteľ sa na nás môže kedykoľvek obrátiť, ak bude potrebovať pomoc so svojim šteniatkom. Nikdy nepredáme naše šteniatko priekupníkom, či do výkupu. Ak by z akéhokoľvek dôvodu majiteľ psa nechcel alebo mať nemohol, odoberieme ho späť a pokúsime sa mu nájsť vhodný domov.

ChS farmala – dokument FCI

V prípade akýchkoľvek návrhov na zlepšenie služieb či iných dotazov nás prosím kontaktujte tu

Copyright © 2024