Nový, luxusný hotel sa nachádza v Nitre – v Krškanoch, na Novozámockej ulici. K dispozícii je 200m2 vnútorných, vykurovaných priestorov na 10 árovom pozemku.

Denný režim psíkov

Ráno sa psíky venčia spolu, alebo individuálne podľa plemena a znášanlivosti. Máme k dispozícii vonkajšie výbehy, ale je možnosť aj individúlnej prechádzky s Vašim psom podľa potreby. Doobeda sa psíky hrajú, behajú, snažíme sa ich čo najviac unaviť, potom majú cez obed prestávku a poobede až do večera opäť prebieha venčenie a hry. Izby psov sú čistené a dezinfikované každý deň.

Rezervácia Hotela

Rezervovať termín pre psíka je potrebné vzhľadom k obmedzeným kapacitám čo najskôr a to najmä počas letných prázdnin a sviatkov.

Ak Ste v našom hoteli ešte neboli, je možné pred prvou rezerváciou prísť po telefonickom dohovore osobne na návštevu, pozrieť si priestory a porozprávať sa, čo takýto pobyt obnáša.

Ešte pred zarezervovaním si prosím pozorne prečítajte či Váš psík spĺňa všetky parametre pre ubytovanie a čí súhlasíte s obchodnými podmienkami pre ubytovanie.

Rezervačný formulár nájdete tu.

Obchodné podmienky nájdete tu.

Podmienky pre prijatie

Psík, ktorý k nám príde musí byť zaočkovaný ( besnota, vírusové ochorenia, kotercový kašel ), pravidelne očervovaný, čipovaný, bez prejavovov choroby, parazitov a agresie.

Hárajúce feny neberieme

Potrebujeme vedieť o psíkovi čo najviac informácií ( socializáciu, poslušnosť, znášanlivosť so psami, s fenami, individuálne potreby, požiadavky…)

Čo psíkovi musíte priniesť

1. Očkovací preukaz

2. Stravu na daný počet dní ( nie je problém ak barfujete, vieme dať mäso do mrazáku )

3. obojok

4. peliešok (ak nemá psík vlastný, dá sa u nás požičiať )

Čo psíkovi môžete/ nemusíte priniesť

1. oblečenie majiteľa, deku

2. vodítko

3. hračku

4. misky

Kedy psíka priniesť

Pre plynulý chod prevádzky je potrebné dodržiavať pevne stanovený čas príchodu a odchodu

Ráno : 8-9 hod

večer : 17-18 hod

Mimoriadny príjem, alebo odovzdanie psíka je možný iba po telefonickom dohovore za príplatok podľa platného cenníka.

Pre akých psov pobyt nie je vhodný

Napriek najväčšej snahe a starostlivosti sú určité prípady, kedy ubytovanie v psom hoteli nie je vhodné pre Vašeho miláčika:

1. Ak je psík priveľmi naviazaný na majiteľa ( je s ním 24 hodín denne, nie naučený na iných ľudí ani psov )

2. Ak má psík zdravotné problémy a stres by mohol tieto problémi ešte umocniť ( epilepsia, separačná úzkosť, vážne kardio problémy, adť.)

Je lepšie ak sa poradíte o pobyte so svojim veterinárom

3. Ak je psík príliž starý a nikdy nebol odlúčený od majiteľa

4. Pre strážnych psov, ktorý sú určený vyslovene na ochranu majetku

5. Ak je pes nesocializovný, agresívny, príliš dominantný, najmä stredné a veľké plemená ( aziat, stafford, argentínska doga,…)

Pre akých psov je pobyt v hoteli vhodný

Pre všetky hravé, socializované psíky, ktoré sa krásne v takomto prostredí vyšantia a domov prídu spokojné a unavené

Možné riziká spojené s ubytovaním

1. psík môže mať prvé dni stres a preto odmietne príjmať potravu ako v domácom prostredí, najmä ak je psík prieberčívý i doma

2. strata hmotnosti môže nastať aj tým, že psík má viac pohybu ako doma

3. z času na čas sa i socializovani a dobre vychovaní psi pohadajú a pobijú, alebo sa iným spôsobom zrania pri hre, v takýchto prípadoch vieme zabezpečiť veterinárne ošetrenie, ktoré si ale hradí majiteľ psa. Ak sú aj psi pustení vo výbehu spolu, vždy sú tam pod dozorom, aby sme eliminovali takéto situácie.

Poskytovanie informácii počas pobytu

Chápeme Vaše obavy i starostlivosť o psíka a preto nás môžte kontaktovať mailom či telefonicky a my Vám radi poskytneme informácie o psíkovi.

Copyright © 2024